12V Automobilinis Šildytuvas, Ventiliatorius Žiemą Šildymo Automobilio Priekinio stiklo Šildytuvas Defroster Džiovintuvo Karšto ir Šalto Dvejopo naudojimo Perkaitimo Apsauga

12V Automobilinis Šildytuvas, Ventiliatorius Žiemą Šildymo Automobilio Priekinio stiklo Šildytuvas Defroster Džiovintuvo Karšto ir Šalto Dvejopo naudojimo Perkaitimo Apsauga

SKU: i1852

Nauja prekė

€15.21 €11.71
Žymos: automobilių šilumos, 2000w šildytuvo, šildytuvas džipas, skydelis calefactor 12 v, elektrinis šildytuvas termo, automobilinis kavos virimo aparatas, mikrobangų krosnelė samsung, mikrobangų mažas, galingas ventiliatorius šildytuvas automobilio 12 v, PTC.

Ypatybė:

Automatinis šildymo, perkaitimo apsauga, su karšto ir šalto jungiklis, karšto ir šalto dvejopo naudojimo.

Mažesnis energijos suvartojimas, žemas triukšmo lygis, ne sugadinti bateriją, saugūs ir patikimi.

Bold pratęsimo gryno vario kabelis, efektyvaus šildymo elementas, be žalingų baterija.

Per ventiliatoriaus sukimosi, priverstinė oro cirkuliacija, yra palankios oro šildymo, didelio greičio rotacinis.

Bazės gali būti montuojamas naudojant varžtus arba klijų pagalvėlės.

Aprašymas:

Spalva:Juoda

Įėjimo Įtampa: 12V DC

Įėjimo Srovė:12.5 A

Išėjimo Galia: 150W

Medžiaga: ABS

Produkto funkcijos:

1.Reguliariai modelis turi tiek fizinių ir šilto oro funkcijas.Jungiklio padėtis: VENTILIATORIUS, natūralių oro; IŠJUNGTI, išjungti; ŠILUMOS, šilto oro.

2.Šis automobilis-sumontuotas šildytuvas kelia cigarečių degiklio dūmai skylę automobilio (12V).Jis gali būti įjungtas, kai galia, ir VENTILIATORIUS gali skraidyti oro automobilio viduje.Kai jis yra įjungtas į ŠILUMĄ, PTC gauna šildomas greitai ir sukuria šilto oro.Temperatūra oro išleidimo siekia apie 80-90 laipsnių, kurie gali greitai šilumos interjero erdvę.Kai lango stiklas yra labai aprasojęs, laikykite jį smūgis rūkas vietoje pašalinti rūko

3.Fix šildytuvas bazę tam tikroje vietoje automobilio su dvipuse lipnia juosta, ir tada įjunkite maitinimą ir naudoti jį įprastai.Kampas oro angos gali būti reguliuojamas aukštyn ir žemyn iki maždaug 80 laipsnių.

EAQ ir įspėjimai

Geriau naudoti šildytuvas, atkreipkite dėmesį į šias pastabas:

1.Šildytuvas yra su didelės galios elektros prietaisų, transporto priemonių, ir jo darbinė srovė yra gana didelės (12.5 A ar pan), kad ji negali dirbti ilgą laiką (40-60 min.).Nenaudokite per variklio išjungimo atveju saugojimo baterija senka energijos.

2.Jei ten įvyksta staiga išjungti po kelių minučių power-on, tai sukelia srovės trūkumas srovės apsaugos cigarečių savininkas, bet ne produktas problema.Tai gali būti paprastai naudojamas, jei srovė raštas pasiekė 15A, kitaip jis negali dirbti su dabartine mažiau nei 12A.

3.Jei yra šilumos oro išleidimo bet ne orą pučia iš (be ventiliatoriaus veikia garso) arba yra plastikiniai sudegė kvapas, nutraukė elektros energijos tiekimą iš karto ir nebenaudokite.

4.Šildytuvas yra su didelės galios elektros prietaisą, kištukas turi būti įdėta sandariai naudojant ir išlaikyti gerą galios būklės.Nelieskite metalinių dalių cigarečių žiebtuvėlis, kad išvengti nudegimų, kai traukdami kištuką ir po ilgo naudojimo.

Supakuota:

1 x Automobilinis šildytuvas

1 x Instrukcija


  • Energijos Taupymo Režimas: 12V DC
  • Drop laivyba: priimti
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Tomas: <300ml
  • sandėlyje: Taip

Panašūs produktai

Perkamiausi