ZK-TB21 TPA3116D2 Bluetooth 5.0 žemų dažnių Stiprintuvo Valdybos 50WX2+100W 2.1 Kanalo Galia Audio Stereo STIPRINTUVO Modulis

ZK-TB21 TPA3116D2 Bluetooth 5.0 žemų dažnių Stiprintuvo Valdybos 50WX2+100W 2.1 Kanalo Galia Audio Stereo STIPRINTUVO Modulis

SKU: i2682

Nauja prekė

€32.96 €24.39
Žymos: 2.1 amp, skaitmeninis stiprintuvas yda138 e, sr2ez, TPA3116D2, "xh m543 triukšmo, tpa3116d2 amplifi valdyba, stiprintuvo valdybos tpa3255, įvesties selektorių, amplifi garso, 2.1 stiprintuvo valdyba.

Aprašymas:

OOTDTY 100% brand new ir aukštos kokybės

Ypatybė:

1.Kaip pasirinkti elektros energijos tiekimo?

Elektros energijos tiekimo su lenta yra labai klavišą, pasirinkto maitinimo pulsacijos turi būti mažos, bangos dideles elektros energijos tiekimas bus prie galios stiprintuvo apačioje triukšmo, yra dabartinių garso.Kuo didesnė įtampa, tuo didesnė srovė, tuo didesnė galia.Jei turite tik 12V 1A, jūs galite turėti 3-4 colių garsiakalbiai.Jei esate virš 19V 5A, jokių problemų su 8-10 cm, galia turi būti labai vertinami.Jei įtampa yra per maža, ir garsas paaštrėja, jis bus lengvai sukelti garso iškraipymo.Jei srovė yra per maža, ir ragų negali būti auklėjamas, įtampos bus nugriauti, o vėliau bus neįprastos veiklos, arba prastos kokybės garsas.

Rekomenduojama naudoti 18V19V24V maitinimo srovė virš 5A.Jei turite tik 9V12V arba 1A 2A maitinimo šaltinis, taip pat galite jį naudoti, bet mažai energijos.Kai jį naudoti, pasirinkite tūrį arti maksimumo, kuris gali iškreipti ir turėti įtakos garso kokybei.

2.Kaip pasirinkti garsiakalbius?

Apie garsiakalbis tipas: dažniausiai naudojami garsiakalbiai dažniausiai yra 4-8 omai, gali būti naudojamas.Garsiakalbių kairiojo ir dešiniojo kanalų turi būti prijungtas prie visą dažnių ir vidutinių bei aukštų dažnių garsiakalbiai su galia 20W ir 100W.Žemų dažnių garsiakalbiai negali būti prijungtas prie įprasto garsiakalbiai.Garsiakalbiai su žemų dažnių garsiakalbiai turi būti prijungtas, su galia nuo 20-100W.Dėl žemų dažnių garsiakalbis ragų turi pasinerti dažnis bent 50Hz.

Jei jūsų garsiakalbio galia yra maža, pvz., tarp 20W-50W, taip pat gali būti naudojamas, maitinimo šaltinio įtampa turi būti mažas, kad būtų išvengta garsiakalbis sudegė po garsiai, tokių kaip pasirinkti galia žemiau 15V.Jei esate 50W-100W garsiakalbis, jums nereikės nerimauti apie burning iš ragų.Galite pasirinkti, 12-24V maitinimo.Kuo didesnė įtampa, pasirinkti, daugiau, garsu ar elektros galite produkcija.Garsiakalbio galia nėra lengva viršyti 100W, kitaip jis turės įtakos garso kokybei.

3.Garso įvesties režimas:

Yra du garso įvesties režimus, tai garso stiprintuvo modulis: vienas "Bluetooth" įvesties ir kitas yra AUX įėjimas."Bluetooth" režimu yra teikiama pirmenybė."Bluetooth" gali būti prijungtas tiesiogiai režimu.Kaip ilgai, kaip "Bluetooth" ryšys yra sėkmingas, "bluetooth" režimu, ir "bluetooth" režimu automatiškai palaiko atgal į viršų.AUX įterpti yra AUX režimu, kai "Bluetooth" yra atjungtas.Ji turėtų būti pažymėti, kad "bluetooth" ryšio modulis, kuriame yra atjungiamas, kai naudojant AUX režimu.

4.Kaip reguliuoti pagrindinis tomas?

PAGRINDINIS - TŪRIS rankenėlę yra naudojami reguliuoti PAGRINDINIS TOMAS.Teisę pagrindinis tomas eina aukštyn ir į kairę pagrindinis tomas eina žemyn.Kapitonas tomas turi įtakos tiek kairiojo ir dešiniojo kanalų ir žemų dažnių garsą.

5.Kaip reguliuoti aukštį ir bosas kairiojo ir dešiniojo kanalų?

R&L KANALO - BASS rankenėlę yra BASS, dešiniarankiams BASS enhancement, ir kairiarankiams BASS slopinimas.Kai rankenėlė yra teisinga-labiausiai poziciją, ji neturi padidinti arba sumažinti bosas.

R&L KANALAS - AUKŠTŲ dažnių rankenėlės yra naudojami siekiant kontroliuoti AUKŠTŲ, su dešiniarankiams AUKŠTI didinimo ir kairiarankiams AUKŠTŲ dažnių slopinimas.Kai rankenėlė yra viduryje, ji neturi padidinti arba sumažinti aukštų.

Pastaba: nustatydami aukštos ir žemos skamba: kai SMUIKO ar BOSO garsai yra dešinę-pasukti beveik ne, jei garso iškraipymo yra iškreipta, įgyti SMUIKO ar BOSO garsai yra per didelis.Būtina kreiptis į SMUIKO ar BOSO rankenėlę į kairę-mažesnis pelnas arba pasukite PAGRINDINĮ-TŪRIS rankenėlę į dešinę, į kairę, norėdami sumažinti bendrą GARSĄ.

6.Kaip reguliuoti žemų dažnių garsiakalbis?

Žemų dažnių garsiakalbis - garso reguliavimas, TŪRIO žemų dažnių garsiakalbis.Į dešiniarankiams garsas eina aukštyn ir kairiarankis garsas eina žemyn.

Dėl žemų dažnių garsiakalbis - DAŽNIS rankenėlę kontrolę nukirpimas dažnis žemų dažnių garsiakalbis.Teisę dažnis didėja ir paliko dažnis mažėja.Dažnių reguliavimo diapazonas 20HZ-200Hz.

7.Tai gerai, kad mažas balsu, bet po balso tampa garsiau, ten bus reiškinys garso drumstumo.

Garsas yra iškreipta, prašome kreiptis į apačią bendras tūris arba pakeisti adapteris į aukštesnės įtampos lygio.

8.Tai gerai, kad mažas balso, bet kai balsas gauna garsiau, ten bus reiškinys garso vvg.

Jei įėjimo galia yra nepakankama ir galia yra apsaugotas pagal savo pertrūkiais, nutrūkus prašome pakeisti valdžią su daugiau galingas vieną.Arba galia yra per didelis, vairo stiprintuvas šildymo rimtai, pasirodė šilumos apsaugos situaciją, sumažinti energijos naudojimą ar stiprinti šilumos išsklaidymo.

9.Kokie veiksniai yra susiję su garso kokybe?

Garso kokybė yra ne tik susijęs su galios stiprintuvo modulis, bet taip pat ir į elektros energijos tiekimo patikimo šaltinio ir visa garso sistema.Iš esmės kiekvienas nuorodą garso sistema turės įtakos garso kokybei, tarp kurių pagrindinis nuorodą garso perdavimo linijos, garso elektros energijos tiekimo, tonas grandinė, stiprintuvas grandinės, garsiakalbiai ir supančią aplinką.Garso kokybė yra geriausia, kai garso šaltinis, maitinimo, stiprintuvo modulis ir garsiakalbio yra suderinta.


 • "Bluetooth" Versija: 5.0(nėra ekranavimo, 10m)
 • Kiekis: 1 Vnt
 • Modelis: ZK-TB21
 • Svoris: 255G
 • Garso Įvestis: AUX+Bluetooth
 • Modelio Numeris: Stiprintuvo Valdyba
 • Suderinamų Garso Ir Vaizdo Įranga Stilius: žaidėjas
 • Medžiaga: Elektroniniai Komponentai
 • spalva: juoda
 • Išėjimo Galia: Maks.50W(R ir L kanalo), Maks.100W(žemų dažnių garsiakalbis)
 • Kanalas: 2.1
 • Prekės Pavadinimas: AREOFRGB
 • Galia: DC12-24V/5A
 • Lustas: TPA3116D2(su AM anti-trukdžių funkcija)
 • Įvesties jautrumas: 500mV
 • Matmenys (Pxhxd)): 118x100x22mm/4.6x3.9x0.8v
 • Garsiakalbio adapteris: 20-100W, 4-8 Ω
 • Sertifikavimo: NĖRA
 • Pakuotė: Taip
 • Kilmės: KN(Kilmės)
Blhawkins1 2020-11-18 This seller was unable to ship the item on time, Canceling my order. 1/5
Būkite pirmas, parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai

Perkamiausi