50 G Augalų Augimo Reguliatorius, Giberelinas Giberelino Rūgštis, Ga3 90%Tc Miltelių Kaina

50 G Augalų Augimo Reguliatorius, Giberelinas Giberelino Rūgštis, Ga3 90%Tc Miltelių Kaina

SKU: i3509

Nauja prekė

€25.28
Žymos: pesticid, maisto gamykla, giberelinas, rūgšties miltelių, boraksas, ga3, lempos freskos, maisto milteliai, augalų reguliatoriai, sphagnum samanų.

Pagrindinė Informacija Giberelino rūgštis, GA3 Giberelinas

Produkto Pavadinimas: Giberelino Rūgštis /Giberelinas/Ga3 90%TC/20%WP/4%EB Biologinių Pesticidų PGR Geriausios Kainos Gamykla Kinijos pavadinimas: giberelino rūgštis Pavadinimas: giberelino rūgštis neturi sverti: 92, O, giberelinas Toksiškumas: mažai toksiškas žmonėms ir gyvūnams Molekulinė formulė: C19H22O6 Molekulinė masė: 346 Giberelinas (GA) buvo atrastas tyrimas ryžių amaras liga.Bendrosios dozavimo formas: 4% giberelino rūgštis, emulsija, 40% giberelino rūgštis, granulės, 20% tirpių tablečių, 75% kristaliniai milteliai, 85% kristaliniai milteliai ir kt.Giberelinas 920 yra plataus veikimo spektro, augalų augimo reguliatorius, kuris gali skatinti augimo ir plėtros augalų, juos subrendęs anksčiau, didinti derliui ir kokybei gerinti.Jis gali greitai pertrauka ramybės sėklos, gumbai ir lemputes ir skatinti daigumas.Sumažinti kritimo pumpurų, žiedų, bell ir vaisių, padidinti vaisių derlius arba forma, besėklių vaisių.Ji taip pat gali sukelti tam bienalės augalai žydi tais pačiais metais.

Taikymo GA3 Giberelino rūgštis Giberelinas

Giberelinas tipo augalų hormonų, kurie skatina augalų augimą ir daro giberelinas žiedo struktūrą, Ji egzistuoja tiek nemokamų ir privalomas formas.Paprastai, ten yra bent jau du ar daugiau gibberellins augaluose.Įvairių gibberellins gali būti konvertuojami į vienas kitą.Jaunas audinius, lapai, pumpurai, šaknys ir nesubrendusios sėklos yra pagrindinių sintetinių svetainių giberelinas, Ji turi fiziologinį poveikį, skatinantis kamieninių pailgėjimas, sukeldami ilgos dienos augalai varžtas ir gėlių po trumpos dienos sąlygomis, nesilaikantiems ramybės, skatinti vaisių nustatymas ir parthenocarpy, ląstelių dalijimąsi ir diferenciaciją, svarbiausias poveikis giberelinas-skatinti audinių augimą, gerokai padidinti augalų aukštis, ir turi ypač didelę pailgėjimas poveikį kelios genetiškai žemaūgių augalų. 1.Šis produktas gali padidinti pajamų iš medvilnės, vynuogių ir daržovių.Ji gali skatinti sėklų dygimui, augalų augimo ir žydėjimo pradžioje.Kai naudojamas, taikyti, sumaišykite sėklos, cinkavimas šaknys, purškalas, ir kt.Kai giberelinas milteliai yra naudojama, ji gali paleisti į nedidelį kiekį alkoholio ar gėrimas pirmą kartą. 2.Efektyvaus augalų augimo reguliatorių.Gali skatinti augimo ir plėtros augalų, anksti trukmę, pagerinti kokybę, padidinti pajamas.Jis gali greitai pertrauka ramybės sėklos, gumbai, lemputės ir kiti organai, skatinti daigumas mažiau pumpurų, žiedų, varpas, vaisių off, pagerinti vaisių nustatymas norma, arba forma, besėklių vaisių.Gali būti naudojami ryžiai, kviečiai, medvilnė, vaismedžiai, daržovės ir kiti augalai, skatinti jos augimą, daigumas, žydėjimo, vaisių.Giberelinas gali padidinti pelną, iš skirtingų kultūrų, nesvarbu, purškimo, tepinėlis arba šaknis pamerkite-in.Tačiau, jei per daug giberelinas taikomas, augalai bus rodomas geltona ir plonas šakas, kad yra, žalumas ir augimas bus prarastas, kuris turės įtakos derliui.Giberelinas yra taip pat naudojamas, kad iš miežių salyklo.Jis taip pat skatina vabzdžių vystymosi. 3.Giberelino rūgštis yra estrogenų, pavyzdžiui, veiklos, gali skatinti ląstelių gyvybės pratęsimo ir stimuliuoja ląstelių dalijimąsi, gali skatinti galvos odos kraujotaką, dėl plaukų produktų, sumažinti formavimas pleiskanų ir skatina plaukų augimą, užkirsti kelią plaukų slinkimas.

Funkcija GA3 Giberelino rūgštis Giberelinas

Augalai normalios valstybės gaminti mažas sumas GA3. Tai galima gamina hormonus pramoniniu būdu, naudojant mikroorganizmus.Dabar, tai yra gaminamas submerse fermentacijos, tačiau šis procesas pristatė mažos išeigos, su didelės gamybos sąnaudos ir todėl didesnė pardavimo vertė.Viena iš alternatyvų procese, siekiant sumažinti išlaidas GA3 gamyba Kietojo kūno Fermentacijos (NPS), kuris leidžia naudoti žemės ūkio pramonės liekanos.Giberelino Rūgštis, GA3 yra paprastas giberelinas, a pentacyclic diterpene rūgšties skatinti augimą ir pailgėjimas ląstelių.Ji daro poveikį yrant augalų ir padeda augalams augti, jei naudojami mažais kiekiais, bet galiausiai augalai plėtoti tolerancija[reikalinga citata.GA stimuliuoja ląstelių germinating sėklų gaminti mRNA molekulės, kurios kodas hydrolytic fermentai.Giberelino Rūgštis, GA3 yra labai stiprus hormonas, kurio natūralus reiškinys, augalai, kontroliuoja jų plėtrą.Nes GA reguliuoja augimą, ir programos labai mažos koncentracijos gali turėti didelį poveikį, o per daug turės priešingą poveikį.Ji yra dažniausiai naudojamos koncentracijos yra nuo 0,01 iki 10 mg/L. 1. Ji gali skatinti augalų kamieninių pailgėjimas, skatina ląstelių dalijimąsi ir pailgėjimas. 2. Ir jis gali nutraukti sėklų ramybės, skatinti daigumas, ir padidinti vaisių nustatymas norma, arba sukelti parthenocarpic (be sėklų) vaisių, skatinant stiebų augalas didesnis ir lapai didesni. 3. Tada ji buvo įrodyta nuo gamybos praktikos daug metų, kad taikant gibberellins turi pažymėjimai poveikį didinant pajamas iš ryžių, kviečių, kukurūzų, daržovių, vaisių ir pan.


 • Kitas Pavadinimas: GA3 Giberelinas Giberelino rūgštis
 • CAS Nr.: 77-06-5
 • Prašymas: padidinti išėjimo padidinti vaisių
 • Pagrindinės Funkcijos: padidinti išėjimo padidinti vaisių
 • Klasifikacija: Augalų Maisto
 • Prekės Pavadinimas: FarmReaching
 • Grynumas: 90% TC
 • Pakavimas: 50 g/maišelis
 • Tirpsta Vandenyje: Taip
 • Kiti Pavadinimai: GA3 Giberelinas Giberelino rūgštis
 • Modelio Numeris: YY039
 • MF: C19H22O6
 • EINECS Nr.: 201-001-0
 • EINECS NR.: 201-001-0
 • Kitas modelis: 90% TC 40% SP 20% SP ir 10% SP
 • Sandėlyje: 5000KG
 • Cas Nr.: 77-06-5
 • Po Pardavimo Paslaugos: gyvenimas ilgas
 • Delievery laikas: Per 3 dienas
 • spalva: Balta
 • Narė: Granuliuoti

Panašūs produktai

Perkamiausi