"Apple" Pieštukų 2 2-osios Kartos iPad Pro 11-colių "iPad" Pro 12.9-colių Jutiklinis Rašiklis " Stylus Pen for Apple Tabletės

"Apple" Pieštukų 2 2-osios Kartos iPad Pro 11-colių "iPad" Pro 12.9-colių Jutiklinis Rašiklis " Stylus Pen for Apple Tabletės

SKU: i3516

Nauja prekė

€114.42 €108.69
Žymos: pasaulinė versija xiaomi poco x3 nfc 6gb 128gb, android tablet, grafinis planšetinis wacom, žaidimas nešiojamas kompiuteris, lašas pen, 2020 m. "ipad " pro", assesories "ipad" pro 2020 m., "ipad " pro", mechan pieštukas, tablečių voyo 10 colių.

Ne Paketo : 90% naujų,be originalios pakuotės Gamintojas restauruotas( Naudotas ) Apple Pieštuką 1-oji tiesiog Pieštuku

Naudojama: patikrinta ir 100% veikia.Perpakuotos ne-pardavimo pakuotės.

Kas yra Restauruotas Produktų ?

1) Prekėms, kurios buvo grąžinti klientams taip pat gauti kaip restauruotas prekių.Šiuo atveju, restauruotas produktas, greičiausiai, nieko blogo, kad ne visi.

2) kelių stambių kompiuterių gamintojų siūlo atnaujinti kompiuteriai parduoti mažesnėmis kainomis.Modifikuoti produktai nėra nauja koncepcija.W i Paketo : yra originalios Naujos su originalo LANGELYJE

Nauja "Apple" Pieštukų pristato pixel-puikus tikslumo ir pramonės pirmaujančių low latency, todėl puikiai tinka piešti, piešti eskizus, dažymas, atsižvelgiant pažymi, ženklinimas, el. paštą ir dar daugiau.Ir tai taip paprasta ir natūralu naudoti kaip pieštuku.

Nauja "Apple" Pieštuku taip pat intuityvi touch", kuris palaiko dukart bakstelėkite.Taigi, dabar jūs galite pakeisti įrankius ir be nustatymo jį žemyn.

Specialiai pagamintas 11-colių "iPad" Pro "ir 12.9-colių "iPad" Pro " (3-ioji karta), tai funkcijos butas krašto, kuris suteikia magnetinio už automatinis įkrovimas ir prijungimas.


  • Modelio Numeris: "Apple" Pieštuko " (2 Kartos)
  • Medžiaga: Metalo
  • Prekės Pavadinimas: "APPLE"
  • Kilmės: KN(Kilmės)
Max Alanov 2020-08-19 Todo bien, se solicitó sin embalaje original y llego en perfectas condiciones, sin detalles 5/5
Būkite pirmas, parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai

Perkamiausi