CACAZI Belaidžio Ne Baterija Reikia Skambinti savaeigis Siųstuvas protingo Namo " Skambučių Žiedas Varpas JAV, ES, UK, AS Plug Imtuvas

CACAZI Belaidžio Ne Baterija Reikia Skambinti savaeigis Siųstuvas protingo Namo " Skambučių Žiedas Varpas JAV, ES, UK, AS Plug Imtuvas

SKU: i3739

Nauja prekė

€11.80 €5.90
Žymos: takų, 100w led smd, bevielį durų skambutį su ne baterija, cacazi naujausias belaidį durų skambutį, durų bell cam wireless, cacazi balta belaidį durų skambutį, ios durų bell wireless, vedio durų bell wireless, smart sunice, mool belaidį durų skambutį.

Savybės ir specifikacijos

1.Paspauskite mygtuką,, super mokymosi kodas gali laisvai išmokti rungtynės, gali būti neribotas atitikimo imtuvas. 2.Vietoj to, naudojant baterija, mygtuką paverčia kinetinę energiją į elektros energiją ir siunčia signalą, kai yra paspaudžiamas. 3.Siųstuvas gali dirbti normaliai sniego ar aukštos temperatūros aplinkoje, atspari vandeniui ir dulkėms. 4.Jei keli mygtukai yra suporuotas su viena ar daugiau imtuvų toje pačioje sistemoje, kiekvieną mygtuką galima nustatyti skirtingus skambėjimo tonus. 5.Power-off memory funkcija: vėl Įjunkite maitinimą ir po maitinimo išjungimas, nereikia iš naujo pritaikyti ir užrakinti melodija. 6.Imtuvas yra prieinami įvairių žvakės, JAV/ES/JK Prijungti ir AS adapteriai, tinkantys daugeliui šalių. 7.Akį traukiantis apšvietimas mirksi, kai kas nors verčia durų skambutį.Ypač tinka vyresnio amžiaus žmonėms, kurčias, ir nėščioms moterims. 8.Imtuvo įtampa yra 220v. 9.Imtuvas yra nuotolinio 150 metrų (atviroje vietovėje), kurios gali būti paveiktos, aplinkos ir kliūtis. 10.Imtuvas turi 60 melodijos pasirinkti iš, ir garsumas 0-110db 5 lygiai. 11.Tiesiog įjunkite imtuvą į elektros lizdą,paspauskite mygtuką " siųstuvą galima klijuoti prie durų su sąlyga, lipnios juostos.Pastaba: mygtukas, negali būti pateikti dėl geležies duris, nes ji trukdo signalo.Jei imtuvas neskamba, kai mygtukas yra nuspaustas, gavusi durų skambutį, prašome pora skambinti.

Kaip pora signalai

1.Porą būdas: paspauskite ir palaikykite garsumo imtuvo mygtuką maždaug 5 sekundes (įjungta šviesa), išleidimo garsumo mygtuką, tada paspauskite mygtuką iš karto, signalas yra sėkmingai suporuotas.

Kaip keisti ir užrakinti muzikos?

Paspauskite ir palaikykite garsumo mygtuką į imtuvą, prieš įkišant į elektros lizdą.Įkiškite į maitinimo lizdą, kol šviesos imtuvo sviecia, atleiskite garso mygtuką, paspauskite muzikos mygtuką, norėdami prisitaikyti prie mėgstamų muzikos skambėjimo toną, paspauskite ir palaikykite garsumo mygtuką dar kartą, kol, Kai įjungta šviesa, paspauskite siųstuvas du kartus, iš karto, ir muzika yra užrakinta sėkmingai.

Kaip išspręsti, jei darbe nėra normalu,Kai gaunate prekes?

1. Pabandykite porą signalų pirmas 2. Prašome susisiekti su mumis, mes atsiųsime vaizdo, kad padėtų jums 3. Jei yra problema su produktu, mes iš naujo siųsti imtuvas ar mygtuką, kad jūs.


 • Mygtuką Galia: Ne baterija reikia Save Powered
 • Tipas: Skambučius
 • "PASIDARYK pats" ir Reikmenys: ELEKTROS
 • Maitinimo Šaltinis: MUMS/ES/JK Plug AS adapteris
 • Imtuvų Vardinė įtampa: 110-220v
 • Prekės Pavadinimas: CACAZI
 • Skambinti Tipas: Belaidžio
 • melodija: 60 melodijos
 • Modelio Numeris: FA58
 • Tomas: 5 lygius 0-110DB
 • Gavimo atstumas: 150M Nuotolinio (atviroje vietovėje)
 • Atsparus Vandeniui Klasė: IP44

Panašūs produktai

Perkamiausi